به دلیل رعایت شرایط کنونی و مسائل بهداشتی از تعویض و مرجوع کالای بهداشتی معذوریم.
لطفا در انتخاب خود دقت کافی را لحاظ فرمائید

شرایط استفاده از ضمانت عودت در صورت ایراد یا اشکال فنی کالا :

 1. باید ایراد یا مشکل فنی تا حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به شمس دنت اطلاع داده شود.
 2. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از این ضمانت را از بین خواهد برد.
 3. ضمانت عودت کالا شامل ایرادهایی مانند (شکستگی، خط و خش و فرو رفتگی بدنه کالا ) که در اثر استفاده نادرست کاربر ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.
 4. استفاده نادرست پس از تحویل کالا شامل مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نگهداری و استفاده‌ی غیر صحیح از کالا می باشد.لازم است کارتن و جعبه اصلی محصول تا پایان ۲۴ ساعت مهلت استفاده، نگهداری و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 5. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به شمس دنت بازگردانده شود.
 6. بازگشت کالا از طرف خریدار بدون اطلاع قبلی، هیچ مسئولیتی را شامل فروشگاه شمس دنت نمیشود.

شرایط استفاده از ضمانت عودت در صورت مغایرت مشخصات یا ظاهر فیزیکی کالا با اطلاعات وب‌ سایت :

 1. وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش شمس دنت از طریق تماس تلفنی اطلاع داده شود.
 2. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
 3. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 4. اگر مغایرت در مشخصات کالا ارسالی با سفارش، قبل از استفاده از کالا قابل مشاهده و تشخیص باشد، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه و استفاده نشده باشد.
 5. عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وبسایت است.
 6. استفاده از این نوع ضمانت تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه شمس دنت بازگردانده شود.

شرایط استفاده از ضمانت عودت در صورت آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری کالا :

 1. استفاده از این نوع ضمانت تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به شمس دنت بازگردانده شود.
 2. آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش شمس دنت از طریق تلفن اطلاع داده شود.

شرایط استفاده از ضمانت عودت در صورتی که مشتری از خرید خود منصرف گردد :

 1. انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن کالا را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.
 2. شرایط استفاده از ضمانت عودت کالایی که ارسال نشده باشد،به این شکل است که مشتری میتواند وارد پروفایل خود شده و سفارش را لغو یا از طریق تماس تلفنی اقدام نماید.
 3. عودت کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده و پلمپ باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال گردد.
 4. از آنجا که شمس دنت یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است (سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌ گردد).
 5. شرایط استفاده از ضمانت عودت کالایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند،
 6. همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

شرایط استفاده از ضمانت عودت کالا اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد :

 1. شرایط استفاده از ضمانت عودت کالای آسیب‏‏ دیده باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش شمس دنت اطلاع داده شود.
 2. کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش شمس دنت ارسال شود.
 3. در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به شمس دنت بازگردانده شود.
 4. پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود.
 5. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و شمس دنت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

ضوابط مربوط به فروش محصولات استریل :

 1. اطلاعات هر محصول در وبسایت شمس دنت صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره و تبلیغ ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از محصولات استریل نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوطه اقدام نماید.
 2. در صورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات استریل و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت های آن بر عهده مشتری است.

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟

 • به مراجعه به صفحه ی ارتباط با ما از طریق ارسال ایمیل و دیگر راههای ارتباطی سوالات خود را با ما در میان بگذارید.